2021’de oynanacak en iyi 7 dizel punk oyunu

dizel serseri

Bu yıl Dieselpunk olmak istemeyen bir çocuk bulmak zor. Fragmanları gördük, karakterleri biliyoruz ve filmin karakterleri etrafında gelişen bir alt kültür var gibi görünüyor; Diesel, karaktere dayalı bir video oyunuyla bile çıkıyor. Peki 2021’de oynamak için en iyi 7 Dieselpunk oyununuz hangileri? İşte buradalar!

ZamanKurgu:

Bu oyun gelecekte geçiyor ve yirmi yıl sonrasını konu alıyor. “TimeFantom” olarak adlandırıldınız ve yenilenme yeteneğine sahip iş arayan insanlara sahipsiniz. Bu göreve tek başına gidiyorsun ve başın belaya giriyor. Oyunun amacı, belirli bir süre içinde belirli sayıda hedefi vurmaktır. Oyunda, oynamayı çok etkileşimli bir deneyim haline getiren, oyunu değiştiren birçok unsur var. Grafikler, müzik, zaman çizelgesi ve çok daha fazlası, oyunu nasıl oynandığı ve nasıl hissettirdiği açısından oynaması en eğlenceli oyunlardan biri yapmak için bir araya geliyor.

Araf:

This is a puzzle game where you must locate all of the moving platforms in order to save the damsel in distress that you’re rescuing. It’s an arcade-style game, but it also has some fantastic physics engine. You’ll need to use your brain to figure out just where everything is. It can get quite addictive, but you will definitely want to finish a level or two before moving on to the next one.

Dead Reckoning:

This is a game about following clues and solving crimes. You will need to investigate a series of crime scenes, and then figure out who did it, where they did it and why. It is based on a real case in London, and you will be allowed to implement whatever method you feel is best for the case at hand. It isn’t typical mystery games in the way that you solve the crime, but it is still a very interesting game to play. It will keep you interested throughout the game.

Raging Souls:

In this game, you get to take on a superhero. He has a variety of powers, but not enough to actually do anything in the game. Instead, you are given the task of helping him along by exploring the environment and performing tasks that will help him along. It is quite an action-adventure with a good dose of puzzles and logic.

Bunlar, oyunun kendisinde oynayabileceğiniz oyunlardan sadece birkaçı. Çevrimiçi olarak bulunabilecek daha pek çok şey var ve bu, onları istediğiniz kadar tekrar oynamaya devam edebileceğiniz anlamına geliyor. Bu, oynaması ücretsiz olan ve çevrimiçi oyunların olduğu hemen hemen her yerde bulunabilen çevrimiçi bir oyundur . Oynaması heyecan verici bir oyundur.

Leave a Comment