2021’in en iyi video oyunu hangisi?

Video oyunlarının geleceği

Video oyunlarının geleceğine “Anthem” deniyor ve daha önce gördüğümüz hiçbir oyuna benzemeyeceğini vaat ediyor. Video oyun konsolları her zaman bir dereceye kadar zorluk çekmiştir, ancak Anthem ile farklı olan, oyuncuların aksiyona aktif olarak katıldıkları gerçekten sürükleyici bir deneyime sahip olmalarıdır.

Gerçek zamanlı strateji oyunu

Daha önce gerçek zamanlı bir strateji oyunu oynadıysanız, neden bahsettiğimi biliyorsunuz: kendi üssünüzü, silahlı askerlerinizi kuruyorsunuz ve savaşları kazanmak ve rakibinizi yenmek için kaynakları yönetirken ordunuzu yönetiyorsunuz. Buna karşılık, Anthem’de tüm oyun deneyiminiz tamamen bağlama duyarlıdır ve eylemlerinize göre değişir.

Dinamik oyun deneyimi

Bu türde yeniyseniz, oyun deneyiminizin ne kadar dinamik olabileceğinin farkında olmayabilirsiniz. Bunun nedeni, Anthem’de yaptığınız her eylemde aslında proaktif bir rol üstleniyor olmanızdır. Örneğin, askerlerinize bir harita arayüzünden emir verebilir ve ardından çeşitli taktik ve teçhizat kullanarak savaş alanında ilerlemelerini izleyebilirsiniz. Saldırgan bir güç olarak oynuyorsanız, düşmana pusu kurabilir veya belirli noktalara hava saldırıları düzenleyebilirsiniz.

In addition to managing the forces on the ground, your character can also choose to engage in aerial combat. This offers some unique opportunities. If the enemy is going to hit you with a barrage of bullets, then you can easily get above them firing on them from the sky. Of course, being the superior fighter does come with a price. Your stamina will deplete quickly, and if you are not careful, you could find yourself getting blown out of the sky.

Futuristic Fun

On a related note, you can also experience a bit of futuristic fun in What is the Best Video Game of 2021. You can choose to go on a mission to investigate a mysterious signal that has been transmitted. Once there, you must fight through hordes of infected humans and discover the reason for the transmission. When you finally make it to the main compound, you must fight your way through the enemy and their leaders to reach the main control panel and destroy the virus.

In many ways, What is the Best Video Game of 21 21st century really takes place in our future. Just as you battle through enemy soldiers in the future to reach the mainframe, so too do you go through waves of enemies in the video game. Your goal should be to make it to the final level in order to defeat the ultimate enemy of the future and bring freedom and peace to your own personal computer screen.

Handful of players

Kullanabileceğiniz bir dizi farklı oyun oynama seçeneği vardır. Bunlardan bazıları, bir avuç oyuncuyla oynamayı veya arkadaş canlısı bir gruba karşı çevrimiçi oynamayı içerir. Dörtten fazla oyuncuyla oynuyorsanız, her oyuncu hızlı bir şekilde birbirlerine karşı oynamalarına izin veren çok oyunculu bir kod alır. Çevrimiçi oyun genellikle bir dizi oyuncu içerir ve çok oyunculu sistemi bilgisayara veya dünyadaki başka bir oyuncuya karşı oynamak için bile kullanabilirsiniz. İster bir grup arkadaşınızla oynuyor olun, ister gelecekten gelecek siber askerlerin saldırısına karşı savaşıyor olun, What is the Best Video Game of 21st Century oynamak gerçekten eşsiz bir deneyimdir.

Leave a Comment