Android 2021 için En İyi Ücretsiz GBA Emülatörleri

Artık uzun zaman önce gitmiş olsa da, eski okul oyun yöntemlerini her zaman sevdik; Hatta oyun ekipmanları neslinin modasının geçtiğini bile söyleyebiliriz. Trend olan teknoloji ne olursa olsun, eski usul aletleri her zaman özlüyoruz. Şu anda bile bizi çıldırtabilecek eski usul cihazlardan biri Game Boy.

80’ler ve 90’ların çocukları, oyun ve teknolojinin evrimini başka bir düzeye taşıyan o dönemi yaşayan, şimdiki nesil çocukların o güzel günlere asla göz yumamayacakları nesillerdir. .

Yeni konsollarda piyasaya sürülen birçok oyun olmasına rağmen, orijinali dışında değiştirilemeyecek çok az şey var. Teknoloji, eski Game Boy oyunlarını, tıpkı o günlerde Emulator adlı bir araç kullanarak oynadığımız gibi oynamak için deneyimlememize izin verdiği için. Play Store’da bulunan Android 2018 için en iyi GBA Emülatörlerinden birkaçı aşağıda verilmiştir:

Android 2021 İçin En İyi Ücretsiz GBA Emülatörlerinden Birkaçı

1. C64.emu

C64.emu veya Commodore 64, kullanıcının bir tür kolay UI (Kullanıcı Arayüzü) olarak bazı öğrenme süreçlerinden geçmesi gereken en kararlı emülatördür. Commodore 64, çok sayıda formatı destekler ve muhtemelen çoklu disk destekleriyle çalışır. Kullanıcı, sese dayalı FastSID ve ReSID modlarını destekleyen, hatta çoğu oyun denetleyicisini destekleyen bu emülatörde çalışan bazı eski klasikleri çalıştırmayı kolay buldu ve manzara ve portre modunda muhteşem çalıştı. 3,99 ABD doları (USD) ve Frodo C64 (daha az kararlı emülatör) ücretsiz bir sürümdür.

2. Klasik Çocuk

“Oğlan” emülatörleri yapan geliştiricilere benzeyebilecekleri için, bunlar bu geliştiriciler tarafından yapılmamıştır. Bu, listedeki en düşük oran olarak adlandırılabilir, ancak bu öykünücü, tüm türleri öykündüğü için birkaç eğlenceli özellikle birlikte gelir, başka bir deyişle, hepsini tek bir uygulamada söyleyebiliriz. SNES, PS1, Game Boy Advance and Color, NES ve Sega Genesis, dahil edilen emülatörlerden birkaçıdır, ancak bu emülatörün desteklemediği birkaç oyun vardır. Game Boy Emulator söz konusu olduğunda, bu iyi bir şey. Geniş bir zevkle oynamak isteyenler için hepsi bir arada bir emülatör olduğu için bunu tercih edebilir.

Classic Boy (Emulator), kullanıcı için çok az kısıtlama olan ücretsiz bir sürümü de olan 3,99 ABD doları olarak fiyatlandırılır.

3. John GBA

Bu, orijinal Game Boy motoruna sahip olduğu için Game Boy Advanced emülatörleri listesine girmek zorunda. John GBA, ekran kontrollerini, hile kodlarını yavaşlatma modlarını, oyun aramayı ve Dropbox desteğini içeren hemen hemen tüm oyunları destekler, çünkü kullanıcı oyunları için bir yedeğe sahip olabilir. En iyi yanı, tamamen çevrimdışı çalışıyor olmalarıdır, bu nedenle can sıkıcı reklamlarla birlikte gelmezler. Bu emülatör, maliyeti için her kuruşuna değer.

John GBA’nın 2,99 ABD doları fiyat etiketi vardır ve ücretsiz sürümü yoktur.

4. Oğlum

Bu, Play Store’daki en popüler Game Boy emülatörlerinden biridir ve Wi-Fi ve Bluetooth üzerinden üstün bağlantı kablosu desteğini içeren çok sayıda özellik listesiyle yüksek uyumluluğa sahiptir, uyumluluk oyunları listesi muazzamdır, donanım denetleyici desteği, hızlı ileri sarma, yavaş mod ve hile kodları. OpenGL oluşturma, BIOS öykünmesi (yani kullanıcının bir BIOS dosyasına ihtiyacı olmayacak) ve telefonun titreşim motorunu kullanan gürültü öykünücüsü gibi gelişmiş özellikler. Bu karmaşık olabilir, ancak harika Game Boy deneyimi için denemeye değer.

My Boy’un ücretsiz bir demo sürümü var ve tam sürüm 4,99 USD olarak fiyatlandırılıyor.

5. Nostalji GBC

Nostalgia GBC, birkaç benzersiz özelliğe sahip iyi ve verimli Game Boy Color Emülatörüdür. Ücretsiz sürümden birkaç gelişmiş özellik ile hem ücretsiz hem de ücretli sürümlerde mevcutturlar. Her iki versiyonun ortak özellikleri turbo butonlar, ekran kontrolleri, yüksek oyun uyumluluğu ve donanım klavyesidir. Diğer emülatörlerin aksine, bu, kullanıcının oynamak için harika bir özellik olan herhangi bir segmenti düzeltmek için birkaç saniye geriye gidecek olan geri sarmasına izin verir. Ücretsiz sürüm reklamlarla birlikte gelir ve internet bağlantısı gerektirirken ücretli sürümde bu can sıkıcı reklam yoktur.

Nostalgia GBC’nin ücretsiz sürümü ve ücretli sürümü 1,99 ABD Doları tutarındadır. Play Store’da android için en iyi GBA emülatörlerinden biri.

6. John GBC

John GBC, Play Store’da bulunan en popüler Game Boy renk ve GBA emülatörlerinden biridir. Adından da anlaşılacağı gibi, bu emülatör John GBA ile aynı geliştiriciler tarafından geliştirildi ve orijinal Game Boy motoru gibi birçok özelliğini de içeriyor. Bu emülatörün desteklediği diğer özellikler, hile kodları, ileri ve yavaş hareket, turbo motor, oyun arama ve ayrıca Dropbox desteğidir. Tamamen çevrimdışı çalışan ve reklam içermeyen en güvenilir emülatör.

John GBC’nin fiyatı 2,99 USD’dir.

Leave a Comment