Battlefield 6, oyuncuları geleceğe taşıyacak

Battlefield 6, FPS (birinci şahıs nişancı) severlerin aklını başından alan oyundur. EA’nın yeni oyunu pek çok gizemle örtülmeye devam ediyor ve hayranlar bu serinin yeni bölümünün onlar için ne getireceğini öğrenmek için sabırsızlanıyor.

BATTLEFIELD News hesabından Twitter’da yapılan bir gönderi bize Battlefield 6’nın senaryolarına dair bir fikir verdi. Pek çok kişinin şüphelendiği gibi, paylaşılan görseller oyunun gelecekte gerçekleşecek aksiyonuna işaret ediyor.

Sosyal ağda paylaşılan görüntülerde kırmızının hakim olduğu bir senaryoda bir muharebe tankı ve kum fırtınası üzerinde uçan bir uçak görüyoruz. Her ikisinde de halka yansıyan fütüristik özellikler yadsınamaz.

Kaynak, bu görüntülerin EA’nın yeni savaş oyununun çok oyunculu modundan alındığını iddia ediyor. Hızlı bir şekilde, ünlü Tom Henderson, burada gördüğümüzün gerçekten Battlefield 6’dan alındığını doğrulamaya geldi.

Battlefield 5, oyuncularını tarihi olaylara taşıdıktan sonra, halefinin parçaları kurgusal olaylara yerleştireceği neredeyse doğrulandı. Umarım, bu, oyuncuları ilkinden daha fazla büyülemeyi başarır.

Battlefield 6, 9 Haziran’da Tanıtılacak

Kuşkusuz, hala spekülasyon alanındayız, ancak bu yakında sona erecek. EA, önümüzdeki hafta yeni FPS’sini resmi olarak açıklayacağını zaten onayladı.

Battlefield 6’nın tüm haberlerini dünya 9 Haziran’da öğrenecek. Bu oyunun tanıtım videosu saat 15:00’te Lizbon’da yayınlanacak.

Bu olay, aylardır devam eden söylentilere ve spekülasyonlara son verecek. Sonunda tüm sırlar açığa çıkacak ve EA’nın yeni FPS’sinin ana detayları bozulacak.

Leave a Comment