Evde Ailenizle Oynayabileceğiniz Oyunlar

Evde ailenizle oynayın:

İnsanlar evde ailece oynayabilecekleri oyunlar hakkında düşünmeye başladıklarında, genellikle tek başlarına veya bilgisayarda oynanabilecek oyunları düşünürler. Bu oyunların her ikisi de eğlenceli olabilirken, birçok insan çok sıkıcı olabileceğinin farkındadır. Bu nedenle yetişkinler için evde oynanacak oyunlar çok önemlidir. Can sıkıntısı baş gösterdiğinde, aile birlikte oturabilir ve birlikte vakit geçirmenin yeni yollarını bulabilir.

En Önemli Oyunlar:

Evde ailece oynanabilecek en önemli oyunlardan biri de masa oyunlarıdır. Bu oyunların kuralları çok basittir ve çocukların bile oynamayı öğrenmesini kolaylaştırır. Çoğu tahta oyununda, ebeveynleri onlara yardım ederek çocuklara kolayca öğretilebilecek birkaç temel hareket vardır. Ayrıca evde aile ile oynanacak oyunlar arasında Monopoly’ye benzer kart oyunları da yer alabilir. Bu oyunlar harika çünkü aile üyelerine daha fazla para için nasıl pazarlık yapacaklarını öğretiyor ve hisse senetleri ve mülk gibi kaynaklar için ticaret yapmalarını sağlıyor.

Masa oyunları:

If games to play with family at home are more the norm than the exception, then board games to play online are the wave of the future. Playing games to play with the family online is just as easy as playing games to play with family at home, but the interface is completely different. For one thing, players can select their games from games to play at home with their families and friends. There is no need for parents or other adults to step in to help kids learn how to play.

Family online require:

On the other hand, games to play with the family online require more adult assistance. When a person plays games to play with family at home, they may accidentally get a little help along the way. When this happens, it is great because parents can monitor how much time their children spend playing games to play with the family online. A good example of this would be board games to play with family at home, where a child might accidentally click on a picture that teaches them about colors or some other topic that they have learned in an educational game.

Entirely Virtual:

There are games to play with family at home that are entirely virtual. This category includes games to play with the family online that require the player to log into a specific website in order to participate in the games to play with family at home. The player is required to create a user name and a password before they are allowed to proceed. This is a very good feature because it allows a child to make a profile that helps the parent or guardian know who is playing games to play with the family online. This makes it easier for the child to be monitored and does not give them free will to play games to play with family at home.

Parent or Guardian

Evde ailece oynayabileceğiniz ve tüm ailenin keyifle oynayabileceği birçok oyun var. Çocuğunun oynaması için eğlenceli olan ve becerilerini geliştirmeye yardımcı olan hangi oyunları bulabileceklerini kontrol etmek her ebeveynin veya velinin görevidir. Bu, aile ile çevrimiçi olarak oynanacak oyunları çocukları bir yandan eğlenirken bir yandan da akademik ve sorumlu olmaya teşvik etmenin harika bir yolu haline getirir . Bir çocuk, dikkatli olurken ne kadar eğlenebileceğini fark ettiğinde, dikkatini verme ve okulda başarılı olma olasılığı daha yüksektir. Bu, evde aile ile oynamak için oyunların büyük bir yararıdır.

Leave a Comment