Gençler için bilgisayar oyunları

Kızlar bilgisayar oyunlarını sever:

Genç kızlar bilgisayar oyunlarını okulda öğretilebilecek diğer tüm derslerden daha çok severler. Görünüşe göre macera ve dövüş oyunlarına, özellikle askeri oyunlara ilgi duyuyorlar. World in Conflict gibi askeri savaş oyunları aralarında oldukça popülerdir. Genç kızların ilgisini çekecek daha birçok bilgisayar oyunu türü vardır. Bu süreçte çok şey öğrenebilirler. Oyunlar, hayal güçlerini keşfetmelerinin en iyi yollarından biridir.

Dövüş oyunları

Askeri oyunlarda savaşabilecekleri gerçek şeyleri bulmak için yola çıkmak zorunda değiller; bilgisayar oyunlarının karakterleri rolü dolduracak. Örneğin, bir keskin nişancı oyunu oynuyorsa, bir makineli tüfek kullanarak düşmanları vuruyormuş gibi yapabilir. Bir asker oyunu oynuyorsa, savaşta gibi davranabilir. Bu oyunların her birinde kızın bir görevi olacak ve amacı oyunu tamamlamak olacak.

Kız, ne kadar süredir görevde olduğuna bağlı olarak görevine farklı noktalardan devam edebilir. Ayrıca bilgisayar oyunlarında bulunan farklı kıyafetlerle kıyafetlerini ve saç stilini değiştirebilir . Tüm bu özellikler bilgisayar oyunlarına programlanmıştır. Bu nedenle, kızın görevini yerine getirmek için faresini istenen konuma getirmesi yeterlidir. Bazen imleci ekranda hareket ettirmek için klavye tuşlarını kullanması bile gerekebilir, ancak yine de oyunda ne yapacağının oldukça iyi bir temsilidir.

Genç kızlar bilgisayar oyunlarını sever

Teenage girls love computer games that allow them to make new friends on the Internet. They can create an online character and go on adventures together, or compete with other players in racing games or puzzles. They can even develop friendships through email or IM (Internet Message Service).

Dress-up games

Many girls are into dress-up games, and they can spend hours choosing the right costume for a particular character. Computer games where the player takes control of a character and goes around dressing the character up can be very interesting. There is numerous dress-up games available on the Internet. Girls can spend hours in front of the computer playing these games. They can dress up their characters to represent their favorite celebrities and create totally unique looks by putting different colors and accessories together.

Strategies

Bazı bilgisayar oyunları birçok strateji içerir. Bu bilgisayar oyunlarını oynamayı seven kızlar genellikle bilgisayarı nasıl yeneceklerini bulmaya çalışırlar. Saklanmak ve kaçmak gibi stratejiler kullanabilir veya bir kavgayı atlatmak için gizli geçitler kullanabilirler. Diğer kızlar, onlara çok etkili silahlar ve zırhlar vererek karakterlerini olabildiğince güçlü hale getirmeye çalışacaklar. Bu stratejiler, oyuncunun normalde istediği gibi gitmeyecek zor durumların üstesinden gelmesine yardımcı olabilir.

Leave a Comment