kızlar gece içme oyunları

Gece içme oyunları

Kızlar gecesi içme oyunları, tüm kızları bir araya getirmenin ve iyi vakit geçirmenin mükemmel bir yoludur. Bu oyunlar genellikle birinin evinde veya bir barda oynanır. Genellikle katılan herkes için çok zevkli ve eğlencelidir. Onları çevrimiçi olarak yerel bakkalınıza kadar hemen hemen her yerde bulabilirsiniz.

Bir Şey Bulma

İçki oyunları oynamanın asıl sorunu, sizin ve kızlarınızın sevdiği bir şey bulmaktır. Siz ve kızlarınız sadece eğlenmek için bir oyun oluşturabilirseniz harika, ama aksi takdirde herkesi bir araya getiren bir etkinlik olmalı. Oyun ararken, Cadılar Bayramı veya Noel gibi bazı temel temalara odaklanmak iyi bir fikirdir. Bu şekilde, bu olaylara odaklanan oyunları kolayca bulabilirsiniz.

Ülkemizde bulabileceğiniz diğer popüler temalar , diziler veya filmler. Bunlar daha evrensel olma eğilimindedir ve birçok farklı kız grubuna hitap edebilir. Ayrıca, genellikle daha tanıdık oldukları için herkesi dahil etmek daha kolaydır. Temayı aklınızda tuttuğunuz sürece, bir kız grubunu içki ve eğlence dolu bir gece için heyecanlandırmak kolay olmalı. Bir tema seçmekten kaçınmak istiyorsanız, aynı anda bir temaya çok fazla odaklanmaktan kaçınmak da iyi bir fikirdir.

Oynaması Daha Kolay

Drinking games are normally split up into two groups: ones that are specifically meant for girls and ones that aren’t. The first type tend to be easier to play, and are often played by girls who are familiar with drinking games. Because of this it’s usually much simpler to invite these girls over for a good old fashion party. Inviting a group of girls over for beer and playing drinking games tends to be a lot of fun. It’s also a good way to break the ice before you actually start inviting people over.

The second type of games you might find are geared towards both girls, and guys. This means anything that involves a bit of fighting or physical activity. Of course, you have to make sure that everyone is able to find an opponent to play with if you plan on having some fights at the party. It can be difficult finding someone to fight with when you’re trying to get a few girls together for a girls night in. This is why it’s usually a good idea to stick to games that involve physical activity, and less fighting.

Picking Games

Eğlenmek için seçebileceğiniz kelimenin tam anlamıyla binlerce farklı içki oyunu var. Bu gerçekten sadece herkes için eğlenceli oyunlar seçmek ve herkesin dahil olmasını sağlamak meselesi. Birkaç arkadaşınızı davet edin, birkaç içki akıtın ve eğlencenin başlamasını izleyin. İyi vakit geçirmeyi unutmayın ve birkaç eğlenceli saat için kızlarınızın bir araya gelmesinin tadını çıkarın!

Leave a Comment