GTA 6 will support Bitcoin payments

GTA 6, Bitcoin ödemelerini destekleyecek

Son yılların en çok beklenen oyunlarından biri hiç şüphesiz GTA 6. Rockstar Games’in yeni aksiyon başlığı resmileştirilmemekte ısrar ediyor ancak yavaş yavaş hayata geçireceği haberlerini alıyoruz.

En son haberler, tanınmış sızdırıcı Tom Henderson’dan geliyor ve GTA 6’da modern zamanlara bir uyarlama olduğunu bildiriyor. Oyuncuların belirli görevler için Bitcoin’de ödeme alabileceklerini ileri sürüyor.

GTA 6, Bitcoin’de ücretli görevler için ödüller alacak

Dolayısıyla herhangi bir karışıklık yok, Henderson, GTA 6 eylemi bağlamında ödemelere veya ödüllere atıfta bulunuyor. Başka bir deyişle, Bitcoin, kullanıcıların belirli görevleri tamamladıktan sonra aldıkları olağan sanal para birimine ek olarak oyunun para birimlerinden biri olacak.

Görünüşe göre Bitcoin’deki sanal ödemeler, bazı kişisel görevlerin tamamlanmasının ardından yapılacak. Oyunda ödeme kuralı olmayacak, daha çok özel görevler için özel bir ödül olacak.

Bitcoin’in GTA 6’da sanal para birimi olarak benimsenmesi, Rockstar Games’in bir sonraki oyununun gerçekliği takip ettiğinin bir başka işaretidir. Bir sonraki oyunun kadrosunun bir parçası olacak bazı yüksek profilli karakterler için pazarlık kozu olacak.

Tom Henderson, Bitcoin ödüllerinin oyundaki bazı karakterlerle bir pazarlık kozu olarak kullanılabileceğine inanıyor. Hızlı ve takip edilemez bir para transferi isteyenler tarafından talep edilecektir.

Bitcoin’in GTA 6’nın eylemine dahil edilmesi her iki taraf için de faydalı olacaktır. Oyun için, gerçekliği simüle etme girişimi olacak ve istesek de istemesek de kripto para birimleri zaten birçok kişinin yatırım portföyünün bir parçası.

Bitcoin için, dünyanın en tanınmış kripto para birimi için başka bir reklam kanalıdır. Bunun ilgili pazarlarda para biriminin fiyatını daha da artırması şaşırtıcı olmaz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *