Kızlar Gecesi İçin En İyi Oyunlar

Kızlar için oyunlar seçin

Çocuklarınızla eğlenebileceğiniz kızlar için en iyi oyunları mı arıyorsunuz ? Tamam, yanlış yerlere baktığına inanıyorum. Piyasadaki çoğu şeyi çok sıkıcı ve eski moda buldum. Neyse ki bu makale, sizin ve çocuklarınızın keyifle oynayabileceği kızlar için oyunları nasıl seçeceğinizi gösterecek.

Kızlar Oynamaktan Zevk Alır

Bu, birçok kızın arkadaşlarıyla dışarıda geçirdikleri gecelerde oynamaktan keyif aldığı bir oyundur. “Paketi geç” oyununda bir varyasyon olarak bilinir. Bilmiyorsanız, kızlar Gecesi, erkeklerin ve kızların, erkeklerin farklı aşamalarda bir paketi kızlara iletmesi gereken eğlenceli bir oyun oynamasını içerir. Amaç, kızların paketi beylerine mümkün olan en güvenli şekilde teslim etmeleridir. Erkekler paketi kızlardan alamazlarsa puan kaybederler.

Giydirme

Evde oynayabileceğiniz bu kız oyunlarından birini arıyorsanız giydirme ” sizin ve kızınız için mükemmel bir oyun olabilir. Temel olarak, tek yaptığınız ışıkları açmak, kıyafetleri değiştirmek ve eşinizi seçmek. Ardından, oyunun nasıl kurulduğuna bağlı olarak ikiniz de biraz giydirme veya makyaj yaparsınız. Bazı oyunlar sadece basit kostümlerdir ve diğerleri bir sonraki aşamaya geçmeden önce bir dizi zorluktan geçmenizi gerektirir.

Another great game that you can enjoy with your little girls is the coloring game. In this game, all you need to do is to color different parts of the picture. This can include adding designs to it, adding colors to it, or simply making sure that certain objects are colored the way you want them to be. You can even make the game based on a story.

Have you ever tried playing a dress up or makeover game with your daughter? That can be another great game for you to play during your girls night out with your friends. All you need to do is put on the clothes that your little girls will be wearing, turn on the light, and then you can give them a makeover or even an outfit redesign. Again, you are providing the clothes and the skills that they’ll need in order to do their own fashion and styling. This can also help teach your little girls how they should act when out in public. By playing this game, you’ll also spend some quality time together with your daughter as you learn about each other’s interests and personalities.

Finally

Son olarak, kız arkadaşınız için başka bir eğlenceli fikir, World Wide Web’de bulunan giydirme oyunlarını oynamaktır. Bu oyunlar herhangi bir beceri türü içermese de, siz ve küçük kızlarınız için hala çok eğlencelidir. Bu oyunları nasıl bulacağınızı bildiğiniz sürece, çocuklarınızı saatlerce eğlendirebileceksiniz. Kızlar için en iyi oyunlar genellikle tüm duyularını harekete geçiren oyunlardır. Bu tür oyunlar kızlarınızın iyi vakit geçirirken kendilerini iyi hissetmelerini sağlar.

Leave a Comment