Najlepsze aplikacje 2021 na Androida: nowe, niezbędne i ukryte perełki

2021’de piyasaya sürülen en iyi uygulamalar da dahil olmak üzere çeşitli bir koleksiyona sahip olacağınız 2021’in en iyi Android uygulamalarını içeren yıllık koleksiyonumuzu size sunuyoruz. Nihai hedef, ister yeni bir cep telefonu satın almış olun, ister bir kaşif gibi hissedin. , bu uygulamalarla bundan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Ama gerçekten, bu makalede, hem başlatılan yenileri hem de bugün hala gerekli olan diğer önceki uygulamaları içeren birkaç kavramı birleştireceğiz. Tüm bunlar, farklı kullanıcı türlerini tatmin edebilmemiz için mümkün olduğunca çeşitli bir koleksiyonla. Özelleştirme için olanlardan daha pratik olanlara kadar, karşılık gelen indirme bağlantılarına sahip toplam XX uygulamamız var.

Ve Engadget Basics’te her zaman söylediğimiz gibi, bu derlemede sizin için gerekli veya en iyilerinden biri olduğunu düşündüğünüz bir uygulamayı dışarıda bıraktığımızın farkındayız. Bu nedenle, diğer okuyucuların da Xataker’larımızın bilgilerinden yararlanabilmesi için önerilerinizi yorum bölümünde bize bırakmaya davet ediyoruz.

Geçen yıldan bir uygulama ile başlayacağız, ancak bu, Google Play dışından uygulama yükleyen ileri düzey kullanıcılar için neredeyse gerekli. Resmi mobil mağazada olsun ya da olmasın, her Android uygulamasının farklı sürümlerinin APK yükleyicilerini bulabileceğiniz, dünyanın en ünlülerinden biri olan APK Mirror deposunun resmi yükleyicisidir.

Uygulama APK formatındaki uygulamaları indirmenize yardımcı olmayacak, elle yapmaya devam etmeniz gerekecek. Yapacağı şey, bu APK dosyalarını son derece kolay bir şekilde yönetmenize ve yüklemenize yardımcı olmaktır.

Bing Duvar Kağıtları

2020’de piyasaya sürülen başka bir uygulama, Android’i sonuna kadar özelleştirmeyi sevenleri memnun edecek. Bu süreçteki ilk adımlardan biri her zaman duvar kağıdını değiştirmektir, bunun için Microsoft, cep telefonunuzun olabildiğince güzel görünmesi için tüm Bing duvar kağıtlarına erişmenizi sağlamak için bu uygulamayı oluşturdu.

Uygulama, tüm bu arka planları farklı özelliklere sahip cihazlara uyarlanabilmeleri için en yüksek kalitede ve mümkün olan en iyi çözünürlükte size sunacaktır. Tüm bunları, arama motorunda yayınlanan en son fotoğraf koleksiyonu olan eksiksiz Bing fotoğraf galerisine erişebileceğiniz veya arka plan olarak istediğiniz düz rengi yapılandırmanıza izin veren çok görsel bir arayüzle sunar.

Bobby

Yılbaşı kararları arasında genellikle harcamalarınızı kontrol etmek vardır ve bunun için çeşitli uygulamalar vardır. Ancak en yenilerinden biri, genel olarak giderlerinizi kontrol etmek için fazla bir şey aramayan, aksine tüm aylık sabit giderlerinizi kontrol etmenize izin veren Bobby’dir, böylece onları hesaba katar ve hiçbirini unutmazsınız.

Bu uygulamada, ipotek, elektrik ve sudan internete veya olası aboneliklere kadar tüm sabit giderlerinizi ekleyebilirsiniz. Böylece sabit giderlerinizle birlikte bir rakama sahip olacaksınız ve paranızı organize ederek tasarruf etmeye çalışmak daha kolay olacaktır.

Canva

Canva, daha önce ayrıntılı olarak bahsettiğimiz ve masaüstü sürümü için size birkaç püf noktası sunduğumuz çevrimiçi bir resim tasarım aracıdır. Ancak bu araç yalnızca masaüstünde değil, aynı zamanda ödeme yapmak zorunda kalmadan birden çok türde tasarım yapabileceğiniz güçlü bir mobil sürüme de sahip.

Bununla sosyal ağlarınız, hem Instagram gönderileriniz hem de hikayeleriniz için görseller ve kompozisyonlar oluşturabileceksiniz ve bunu kullanmak için tasarım bilgisine sahip olmanıza gerek kalmayacak şekilde basit bir şekilde yapıyor. Profesyoneller tarafından oluşturulan 60.000’e kadar ücretsiz şablon ve biraz daha fazlasına ihtiyacınız olması durumunda ücretli sürümünü keşfetme yeteneği ile Photoshop’un kolay bir sürümü gibi.

Disney +

Her türlü kısıtlamanın gündemde olduğu birkaç ayda, akış platformları tüm bunları biraz daha iyi taşımamıza yardımcı oluyor. Bunların arasında Disney, Star Wars, Marvel ve daha birçok yapımların yer aldığı Disney+ öne çıkıyor.

Uygulaması ile tüm içeriklere kolayca erişebilir, cihaza indirebilir ve daha sonra internet bağlantınız olmasa bile daha sonra görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca izlediğiniz şeyi Chromecast’e gönderebilirsiniz ve başka bir dizinin tanıtımını atlama konusunda her zaman başarılı bir seçeneğe sahiptir.

DSCO

Ünlü fotoğraf düzenleme ve sosyal ağ uygulaması VSCO’dan sorumlu olanlar tarafından oluşturulmuş bir uygulamadır. Instagram’ın bumerang etkisine benzer, döngüsel videolar oluşturmak için kullanılan bir kamera uygulamasıdır. Sadece işlevi veya uygulamayı açın, videoyu bir döngüde kaydedin ve kaydedin, aynı anda uygulamada veya daha sonra istediğiniz zaman düzenleyebilirsiniz.

Biraz kafa karıştırıcı, bunun başka bir uygulama veya işlevsellik içindeki bir tür uygulama olmasıdır. DSCO’yu kullanmak için VSCO uygulamasını indirmeniz ve içerik oluştururken bu işlevi seçmeniz gerekir. Bu uygulama, döngünüzü kaydetmenin yanı sıra, onu doğrudan diğer sosyal ağlarda paylaşmanıza da olanak tanır.

eSes

Size bir tür tamamen ücretsiz Spotify sunmayı, Spotify arayüzünün bir kopyasını oluşturmayı, ancak YouTube’dan ve diğer ücretsiz üçüncü taraf platformlarından müzik almayı amaçlayan bir uygulama. Haydi YouTube ve benzerlerinden müzik dinleyeceksiniz ama size video değil de bir müzik uygulaması gibi gösterilecek.

Bu sistemin dezavantajı, ses kalitesinin her zaman iyi olmayabilmesidir, çünkü bu, videoların alındığı yerden kalitesine bağlı olacaktır. Reklamsız bir ödeme yöntemi olmasına rağmen reklamlı ücretsiz bir hizmettir.
Size bir tür tamamen ücretsiz Spotify sunmayı, Spotify arayüzünün bir kopyasını oluşturmayı, ancak YouTube’dan ve diğer ücretsiz üçüncü taraf platformlarından müzik almayı amaçlayan bir uygulama. Haydi YouTube ve benzerlerinden müzik dinleyeceksiniz ama size video değil de bir müzik uygulaması gibi gösterilecek.

Bu sistemin dezavantajı, ses kalitesinin her zaman iyi olmayabilmesidir, çünkü bu, videoların alındığı yerden kalitesine bağlı olacaktır. Reklamsız bir ödeme yöntemi olmasına rağmen reklamlı ücretsiz bir hizmettir.

Leave a Comment