Prenses Güzellik Salonu Oyunu

Prenses güzellik salonu OYUNU

Telaşlı yaşam tarzınıza güzel bir mola vermek istiyorsanız, prenses güzellik salonunda dinlendirici bir gün geçirmekten daha iyi ne olabilir ? Bu, kendinize bir kez özel bir muamele yapabileceğiniz yerlerden biridir. Burada sunulan hizmetler, her türlü bütçeye uygun birçok seçenek ile mükemmeldir. Burada yüz bakımından manikür ve pedikürden masaja, gevşeme masajlarından vücut ovmalarına ve çok daha fazlasına kadar çeşitli hizmetler sunulmaktadır.

Hizmete dayalı güzellik oyunu

Oyunun kendisi, mevcut kaplıcalar hakkında karar vermeniz gereken hizmet tabanlı bir güzellik oyunudur. İhtiyaçlarınıza en uygun olanı seçmeniz gerekir. Kararlarınızı verirken, çeşitli tedaviler sunan farklı kaplıcalar arasından seçim yapmanız gerekir. Sonuç olarak, spa seçiminiz için en iyi seçimi yapmanız gerekir. Prenses güzellik salonu oyunu eğlenceli ve rahatlatıcıdır ve hepsinden önemlisi, denenecek çok sayıda seviye vardır.

Salon havuzu

At level one you start off by having to select a few salons from a pool of salons. You then need to make your decision about which salon offers the services you want. You get to see the salons close to your hotel and you also get to make choices like what service they offer, what treatment is offered, and how special it is. As you move up in the game you start to see more specialized services offered at each level.

There are also several mini-games available at the princess beauty salon. The first is the makeup test. This requires you to apply various types of makeup to one of the spas available. After applying all the makeup, take a picture of yourself and post it on a website. Your photo will be compared to the makeup applied at the spa. The highest score wins and you become the new makeup adviser.

Spa mystery game

Some other games include the spa mystery game. In this game, you have to find out what all the items in a particular spa are made of. You do this by scanning the labels of each item. It then tells you what kind of stone it is. You need to get all the different kinds of stones in one spa in order to get to the winner and win the game.

Ve yedinci seviyede hayalinizdeki iş görüşmesine başlayabilirsiniz . Burası, çeşitli prenseslerle röportaj yapmanız ve mümkün olduğunca çok soruyu yanıtlamanız gereken yerdir . İşiniz bitene kadar elinizden geldiğince cevaplayarak tüm soruları gözden geçireceksiniz. Daha sonra spa resepsiyon masasına bakıp hangi salonda çalışmak istediğinizi seçiyorsunuz ve doğru ismi seçtiğinizde oyununuz sona eriyor .

Leave a Comment