React and Win: Chivalry II and Sniper Ghost Warrior Contracts 2 on PS4!

Sonunda Hollanda’ya yaz geldi gibi görünüyor, ama sonuçta karanlık bir oda aramak için bir nedenimiz var. Bu haftanın React & Win’de PS4 için Chivalry II ve Sniper Ghost Warrior Contracts 2’yi veriyoruz!

Geçen haftanın kazananları

Geçen hafta SteelSeries Prime Wireless ve SteelSeries Arctis Prime oyun kulaklığını kazanabilirsiniz. Bu ödülleri kazanmak için neden kablosuz fareye veya oyun kulaklığına ihtiyacınız olduğuna bizi ikna etmeniz gerekiyordu.

SteelSeries Prime Wireless’ın galibi… Bartjan2002 oldu!

SteelSeries Arctis Prime’ın galibi… Sven Sven!

Tebrikler. Competition@xgn.nl adresine bir e-posta gönderin, ödülü aldığınızdan emin olalım!

Tepki Ver ve Kazan – Chivalry II ve Sniper Ghost Warrior Sözleşmeleri 2

Yeni nesil konsollar piyasaya sürülmesine rağmen, hala ‘eski’ konsollar için çıkan birçok oyun var. Örneğin, acımasız ortaçağ göğüs göğüse dövüş hayranları Chivalry II’nin keyfini çıkarabilirken, Sniper Ghost Warrior Contracts 2, düşmanlarınızı güçlü bir tüfekle çok uzaklardan öldürmek istiyorsanız mükemmeldir. Ve Koch Media ile işbirliği içinde, ikimiz de PlayStation 4 için oyunlar verebiliriz!

Bu büyük ödülü kazanma şansına sahip olmak için standart kuralları yerine getirmelisiniz. Bu, önümüzdeki hafta farklı makalelere en az üç kez yanıt vermek ve bu makalenin altında ödülü kazanmak için bir şans istediğinizi ve hangi oyunu istediğinizi belirtmek anlamına gelir. Ama elbette, daha fazla yorum da gönderebilirsiniz!

Ayrıca XGN’in Twitch kanalını takip etmek ve abone olmak da ücretlidir. Bir abone olarak, genellikle React and Win’de fazladan bir kopya kazanma şansınız olur.

Leave a Comment