Tatlı bebek kız temizleme 5 – dağınık ev makyajı

Tatlı Bebek Kızları

Tatlı kız bebekleri için temizlik genellikle çok zor bir iştir ve temizliği yapan kişi olacaksanız, doğru şekilde nasıl yapılacağına dair doğru teknikleri bilmeniz gerekir. Tatlı kız bebekleri için temizlik, sadece tüm pislikleri silmek ve bir sonraki kullanım için yeni giysiler giymekle ilgili değildir, aynı zamanda neye ihtiyaç olduğunu bilmek ve tüm süreci ikiniz için eğlenceli ve eğlenceli hale getirmekle ilgilidir. Başlamak için iyi bir yol, tatlı kız bebeklerin temizliği için basit bir tarif hazırlamaktır. Bu yazıda, tatlı kız bebekleri için temizlik yapmak için bazı basit ama etkili ipuçlarından bahsedeceğim.

İlk şey

 

Sevgilinize temizlik için önereceğim ilk şey, yediği her yemekten sonra tamamen temiz olduğundan emin olmanızdır. Bu, ağzındaki tüm yiyecekleri, sofra takımlarını ve tabakları çıkarması gerektiği anlamına gelir. Burada hijyenin öneminin artık farkında olduğunuza eminim. Masada kullanılan şeylerden herhangi birine dokunmadan önce daima ellerinizi uygun şekilde yıkamayı unutmayın. Bu çok önemlidir çünkü bakteriler cildimize kolayca yapışabilir.

Sıradaki şey

The next thing that I would recommend for cleaning up for sweet baby girls is to buy some baby wipes or scourers. These items can help you remove the excessive amounts of food that have accumulated on the table. Baby wipes can also be used to help remove the watery eyes from your child’s face and help you keep your hands clean. Baby scourers are very useful to clean up for sweet baby girls and can even help in removing any redness that the baby girls might have.

Another great tip for cleaning up for sweet baby girls is to buy some baby powder or baby oil. These two items can be used to moisturize the skin of your sweet baby girl. Baby oils will be great for keeping the skin soft and moisturized while baby powder will be a great product to keep her away from having rashes or any other type of allergies. These two products are very cheap and can easily be found in your local drug store. Just make sure that you choose one that is safe for your baby.

Baby Wipes:

You can also use baby wipes and a little amount of baby powder for a great sweet baby girl cleanup. If you have a clear glass surface, all you have to do is pour the mixture onto it. Use a little bit of Teflon or any other kind of non-stick cooking spray to spread it over the glass. Once you are done, allow it to sit for about thirty minutes so that the food particles can fully absorb it. The mixture will smell delicious and your baby girl will be very happy with her new clean home.

Bir tatlı kız bebek temizleme çok hızlı ve çok az çaba ile yapılabilir. Tek yapmanız gereken malzemeleri bulmak, bebeğinizi mutfağa götürmek ve yeni temiz ortamının tadını çıkarmasına izin vermek. Alışverişe çıkmadan önce biraz hazırlamalısınız çünkü çoğu mağazanın sonbaharda tatil için sundukları birkaç ürün var. Bunları toplu olarak satın alırsanız, ilk yıl sarf malzemelerinizde çok para biriktirebilirsiniz.

Leave a Comment