Uzun mesafeli çiftler için mobil oyunlar

Çevrimiçi oyunların popülerliği:

“Angry Birds” ve “Doodle Jump” gibi çevrimiçi oyunların popülaritesi Avrupa’da aşikardır, ancak çiftler için uzaktan oynanan oyunları yakalamak için daha yavaş olan şey. Bu hızlı internet bağlantısı çağında, uzun mesafeli ilişkiler mutlaka ölü değildir. Aslında, uzun mesafeli bağlantılar için mobil uygulamaların geliştirilmesi, modern çift için mantıklı bir ilerlemedir. İkinizin de sevdiği bir şeyle birbirinizi meşgul edebilirsiniz. Ama doğru olanı bulmak için nasıl gidiyorsun?

uzun mesafeli çiftler

Romantizm merkezli oyunlardan spor oyunlarına kadar farklı özelliklerle gelen uzun mesafeli çiftler için uygulamalar var. Servis sağlayıcınız kablosuz faturalandırmaya izin verdiği sürece, iletişimde kalmak için mükemmel bir yol sağlar. Bir flört oyunu uygulaması seçerken göz önünde bulundurulması gereken en önemli şey, eşinizin ihtiyaçlarını karşılamasıdır. Romantizmi canlı tutmak için bir oyun ya da onları aktif tutacak bir aktivite olsun, eğlenceli, ilginç ve ilgi çekici bir uygulamayı hedeflemelisiniz.

Örneğin, hedefinize ulaşmak için birden fazla rota sunan uzun mesafeli çiftler için bir dizi oyun vardır. Bağlantı hızlarınıza ve kaydolduğunuz hizmet türüne bağlı olarak, tamamlanması birkaç saat süren bir oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Bu oyunlar size çok zaman kazandırmasının yanı sıra trafik sıkışıklığından kaçınmanıza da yardımcı olur. Büyük bir trafik sıkışıklığında takılıp kalmışken bir oyun oynadığınızı hayal edin!

If you are into adventure, then there are mobile games for couples that cater to your craving for a simulated treasure hunt. Some games let you travel to exotic places where you’ll have to find the artifacts of various characters. When your partner finds the item, they can trade it back with you. The great thing about this type of game is that you never know if you will find the item right away or if it will take you several trips through the wilderness.

Great mobile games for couples

There are a number of other great mobile games for couples long distance that is perfect for those couples who would like to spend quality time together. Many games let you play with other players from all around the world. You can even play against the computer, which is a nice way to improve your skills without worrying about competing with other players. Most games allow you to save your games between visits, so you can take turns playing with a friend at a time that is convenient for you.

Finally:

Son olarak, sosyalleşme faktörü için uzun mesafeli çiftler için mobil oyunlara göz atmalısınız. Partnerinizle birlikteyken, normalde tek başınıza yapacağınız aktiviteleri birlikte denemelisiniz. Neden bir çöpçü avına çıkmıyorsunuz, bowlinge gitmiyorsunuz ve hatta derin deniz balıkçılığına gitmiyorsunuz? Birlikte eğlendiğiniz sürece aktivitenin ne olduğu önemli değil. Sonuçta, oyunlar aracılığıyla birbirinize kendinizden daha fazla bahsedebileceksiniz. Hatta birbirinize yeniden aşık olmaya başladığınızı bile görebilirsiniz.

Leave a Comment